Technická fakulta

Ano, jsi tu správně - Přidej se k nám

Technická fakulta přijímala přihlášky k bakalářskému studiu v 1. kole v období od 25. listopadu 2016 do 31. března 2017, a stále přijímá přihlášky v 2. kole přijímacího řízení do 31. července 2017.  Do všech druhů a forem studia se můžeš přihlásit pouze formou online elektronického formuláře (níže tlačítko Odešli online přihlášku).

Poplatek za přijímací řízení ve výši 500,- Kč vyřizuj podle pokynů, které obdržíš na e-mailovou adresu po potvrzení přihlášky, nebo jej můžeš uhradit online platební kartou bezprostředně po odeslání přihlášky. V případě podání více přihlášek na různé studijní obory je třeba pro každé číslo přihlášky poplatek uhradit zvlášť, není možné hradit jednou společnou platbou. Přihláška, ke které nebude poplatek přiřazen podle správných platebních údajů, bude uplynutí lhůty pro příjem přihlášek vyřazena z evidence. Uhrazení poplatku je podmínkou řádné registrace přihlášky. Poplatek je nevratný v kterékoli fázi přijímacího řízení.

Další informace o studiu na webu TF

 

technika doprava údržba nové technologie obchod a podnikání s technikou zpracování odpadů pivovarnictví technologická zařízení staveb

Připrav se na přijímačky

Průběh přijímacího řízení sleduj v systému ePřihlášek.

Podívej se jak vypadá vzorový přijímací test z fyziky, matematiky a jazyka.

FAQ - přečti si, co tě nejvíc zajímá

Chci se přihlásit na více oborů. Podávám jednu společnou přihlášku nebo na každý obor zvlášť?
Přihlášku je nutné podat na každý studijní obor zvlášť.
Pokud podávám více přihlášek, je možné uhradit poplatek dohromady?
Poplatek je nutné uhradit za každou přihlášku zvlášť (s patřičným variabilním a specifickým symbolem), a to i v případě úhrady online prostřednictvím platební karty.
Nenašel jsi informaci, kterou hledáš?
Kontaktuj nás!

Denní studium nebo dálkové? Přizpůsobíme se ti!

Studenti jsou zařazeni do studijních kruhů po celou dobu studia a navštěvují tak společně přednášky a cvičení. Tento koncept umožňuje navázání vazeb mezi studenty a podporuje vytváření přátelské atmosféry na celé fakultě, která je jednou z našich priorit. Na fakultě je možné většinu oborů navštěvovat v obou nabízených formách studia: Prezenční (denní) forma studia znamená pro studenta pravidelné docházení na přednášky, semináře a praktická cvičení v každém semestru, který se zpravidla skládá z 12 týdnů výuky a 5 týdnů zkouškového období. Kombinovaná (dálková) forma studia je organizována pomocí 3 až 4 konzultací za semestr, které se konají v pátek až neděli v průběhu semestru dle harmonogramu. Povinné jsou konzultace v semestru, na kterých jsou studenti seznámeni i s požadavky a doporučenými studijními zdroji, a závěrečné jednotýdenní blokové cvičení.

Vyber si studijní obor

Bakalářské studium prezenční Bakalářské studium kombinované

Klikni sem a dozvíš se o nás víc!

Máme vlastní formuli
Naši studenti převádějí teoretické poznatky do praxe. Tým složený převážně ze studentů Technické fakulty si vybudoval vlastní formuli, která v roce 2012 úspěšně odstartovala v rámci soutěže Formula Student a stala se tak nejúspěšnější nováčkovskou formulí. V dalších letech navázali studenti na úspěch novými monoposty v rámci týmu CULS Prague Formula Racing.
Mezinárodní spolupráce
Technická fakulta má více než 45 mezinárodních smluv s evropskými univerzitami, na ČZU je zaveden kreditní systém ECTS (European Credit Transfer System), který vytváří reálné podmínky pro mobilitu studentů. Část studia je tedy možné absolvovat na doporučených univerzitách v zahraničí, případně po sestavení individuálních studijních plánů je možná účast na zahraničních praxích či stážích. Všechny studijní obory (mimo TEE) lze studovat i kombinovanou formou.
Pivovar Suchdolský Jeník
Přímo v budovách Technické fakulty se nachází ojedinělý unikát - výzkumný a výukový minipivovar, ve kterém se vaří pivo značky Suchdolský Jeník. Studenti se tak učí základům pivovarnictví a výsledky své práce mohou vyzkoušet v bufetech a stravovacích zařízeních přímo v areálu ČZU.
Vše na jednom místě
V kampusu je menza, která nabízí ve třech jídelnách obědy a večeře. Kromě toho je studentům k dispozici dotované stravování ve všech bufetech a restauracích v areálu. K ubytování studentů slouží moderní koleje, na pokojích je rozvedena počítačová síť a v areálu je bezplatné WiFi eduroam, se kterým se lze připojit na univerzitách po celém světě. Pro studenty je zajištěna odborná zdravotní péče v areálu univerzity. Pro individuální přípravu, kulturní a společenské vyžití je k dispozici řada klubů, počítačové učebny, video a audiostudovny a společenská zařízení s restauračním a bufetovým provozem. Ke sportovnímu vyžití slouží sportcentrum - tělocvičny s posilovnou, krytý bazén, sauna, několik hřišť pro míčové hry, tenisové kurty, atletický ovál, fotbalové hřiště a mnoho dalšího.
Naši studenti v létě poznávají svět
Technická fakulta se podílí na organizaci letních škol pro studenty ČZU v zahraničí. Studenti naší fakulty se už mohli podívat do Indonésie, Indie nebo Korejské republiky.
Špičkové a moderní vybavení
Stejně jako ČZU neustále modernizuje krásný univerzitní areál, tak i Technická fakulta průběžně modernizuje a adaptuje prostory své. Za zmínku stojí kompletně zrekonstruované posluchárny včetně moderních lavic i audiovizuální techniky, rozmístění počítačových boxů na chodbách fakulty pro studentský přístup na internet, unikátní stavba kruhové haly se dvěma moderními posluchárnami a renovovaným studentským restauračním klubem, výzkumný pivovar, rozsáhlé zázemí dílen, průběžná proměna fasád budov fakulty nebo nedávno provedená modernizace dílen pod názvem Pracoviště pro výzkum inovací techniky.

Co se u nás děje?

Podívej se, jak to u nás vypadá

Virtuální prohlídka

Kontaktuj nás

Technická fakulta ČZU v Praze
Studijní oddělení
Kamýcká 129
165 00 Praha-Suchdol
fax: 23438 1828
e-mail: jiroutkoval@tf.czu.cz
www.tf.czu.cz

22438 4216

Novinky na e-mail

Pošli nám svůj mail a budeš dostávat novinky z fakulty.

Přihlásit se k odběru RSS pro Newsletter TF

Absolventi řekli o ČZU

Komunikuj s námi