Harmonogram přijímacího řízení

Přijímací řízení na ČZU je organizováno primárně fakultami. Pro podrobné informace o harmonogramu přijímacího řízení, stejně jako pro další informace o přijímacím řízení se podívejte na stránku fakulty, na kterou se hlásíte ke studiu.

 

Podání přihlášky ke studiu   

Otevření podávání přihlášek ke studiu: 11. listopadu 2022
Uzávěrka podávání přihlášek: 31. března 2023  (většina studijních programů)

Jedná se o termíny platné pro většinu studijních oborů a programů, vybrané obory a programy ale mohou mít termíny nastavené odlišně. Konkrétní informaci si proto vždy ověřte na stránce fakulty, na které se chcete ucházet o studium. Přihlášku si můžete podat skrze náš informační systém.

Některé fakulty navíc vyhlašují i druhá kola přijímacího řízení, termíny pro podávání přihlášek jsou v tomto případě individuální pro jednotlivé studijní obory a programu. 

 

Dny otevřených dveří

v pátek 11. listopadu 2022

v pátek a v sobotu 20. – 21. ledna 2023

 

Přijímací zkoušky

Přijímací zkoušky se budou konat v průběhu června 2023, na většině fakult v týdnu od 5. do 9. června, někde až do 16. června (zejm. náhradní termíny). Konkrétní informaci o přijímací zkoušce na vaši fakultu najdete na webové stránce fakulty. Na stránkách fakult také naleznete informaci, do kdy vám bude sděleno, zda jste splnili podmínky pro přijetí ke studiu.

 

Zápisy do studia a imatrikulace

Zápisy do studia se konají zpravidla v průběhu měsíců července a září (vč. náhradních termínů). Po přijetí ke studiu vám bude sdělen termín zápisu do studia. Imatrikulace nových studentů (slavnostní uvedení do studia) probíhají poslední zářijový týden. Přesný termín imatrikulace pro váš studijní obor vám bude sdělen při zápisu do studia vaším studijním oddělením.

 

Zahájení výuky

Zahájení výuky v zimním semestru 2023/2024 je 26. září 2023.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.