Studium v zahraničí

V rámci programu Erasmus+ se mohou studenti účastnit dvou typů mobilit: pracovních praktických stáží pro studenty již od prvního ročníku bakalářského studia v minimální délce 2 měsíců (včetně stáží absolventských) nebo studijních pobytů pro studenty od druhého ročníku bakalářského studia v minimální délce 3 měsíců. Na studium či pracovní stáž v zahraničí obdržíte stipendium od 330 do 660 EUR měsíčně. Všeobecné informace o této výborné studijní příležitosti naleznete na webových stránkách erasmus.czu.cz.

Kromě mobilit Erasmus+ existují i další příležitosti jak vyjet do zahraničí a to nejen na semestrální studium na univerzitách po celém světě, ale třeba i na letní školu např. do Asie či Severní Ameriky. Bližší informace pak najdete na Oddělení mezinárodních vztahů.

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.